Free Download TRT Televizyon Latest Version

Free Download TRT Televizyon Latest Version

Description of TRT Televizyon

TRT Televizyon Resmi uygulaması ile tüm TRT TV ve Radyo kanallarını herhangi bir üyelik olmadan canlı olarak izleyebilirsiniz.

TRT Televizyon uygulaması ile programların içeriklerini inceleyebilir, yayın akışını güncel olarak takip edebilirsiniz. “Hemen İzle” bölümünde istediğiniz bir dizi veya programın en son bölümünü, eskileriyle birlikte anında seyredebilirsiniz. Engelsiz kategorisinde en popüler içerikleri Türkçe altyazıları ile birlikte izleyebilirsiniz.

TRT Televizyon uygulamasında artık filmler de var. Her geçen gün artan film arşivi ile ücretsiz ve sınırsız film keyfini yaşayabilirsiniz.

TRT Televizyon uygulamasının ekran içinde ekran (PIP) özelliği sayesinde uygulama içinde gezerken TV izlemeye devam edebilirsiniz. Yayın kalitesi ayarı ve opsiyonel olarak sadece WI-FI kullanabilme seçeneği ile uygulamanın mobil internet kullanımını kontrol altında tutabilirsiniz.

Yatay ve dikey izleme seçeneği ile sevdiğiniz tüm TRT dizi ve programlarının son bölümlerini her zaman TRT Televizyon uygulaması ile izleyebilirsiniz. Hem de dünyanın her yerinden.

TRT Canlı Televizyon ve Radyo programlarını izlerken uygulamadan çıkmadan kanalın sosyal medya gönderilerini takip edebilir, kanallar arasında çok hızlı şekilde geçiş yapabilir, beğendiğiniz içeriği tek tuşla sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Tüm cihazlarda kesintisiz TRT deneyimi için uygulamalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.
Hata düzeltmeleri yapıldı.

App Information of TRT Televizyon

App Name TRT Televizyon
Package Name com.trt.trttelevizyon
Version 3.0.9.11
Rating ( 16256 )
Size 9.1 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2019-01-07
Installs 1,000,000+

Tags: , , , ,

Free Download TRT Bilgi Adası  APK Hack Unlimited MOD

TRT Bilgi Adası 1.0

Version 1.0

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded February 20, 2019 10:21

Filesize 50.2 MB

Download TRT Keloğlan  APK Hack Unlimited MOD

TRT Keloğlan 1.1

Version 1.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded February 18, 2019 22:36

Filesize 34.3 MB