Download Cevşen Duası Latest Version

Download Cevşen Duası Latest Version

Description of Cevşen Duası

Uygulama marketlerinde birçok cevşen uygulaması bulunmaktadır. Ancak bizim bu uygulamayı yapmamızın en büyük sebebi diğer uygulamalarda bulunmayan bir özellik oldu.
Cevşenin arapçasını okurken manasını bilmeden okuyoruz ve manasına bakıp tekrar arapçasına dönmek bazı uygulamalarda çok karışık oluyor, bazı uygulamalarda ise sayfa değiştirmek şeklinde oluyor. Böyle olunca da sadece arapçasını okuyup kapatıyoruz.

Bizim uygulamada böyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Çünkü hepsini tek satırda görebiliyorsunuz. Böyle olunca her bab ekrana sığmıyor ve sayfayı kaydırarak kolayca ilerleyebiliyorsunuz. Umarız hoşunuza gider..

Uygulama için geliştirme ve iyileştirmeler devam edeceginden yapacağınız yorumlar ve hatalarla ilgili geri dönüşlerin çok onemli olduğunu hatırlatırız.
There are many application applications in the application markets. However, the most important reason for us to do this application is a feature that is not found in other applications.
 While reading the Arabic of the Quran, we read its meaning unknowingly, and looking back at it and returning to Arabic is very confusing in some applications, and in some applications it changes pages. As such, we only read and close the Arabic language.

In our application you do not encounter such a situation. Because you can see them all in one line. As such, not all babies fit on the screen and you can easily scroll through the page. We hope you like it.

We would like to remind you that the feedback and comments about the errors are very important as the development and improvements for the application will continue.
Uygulama henüz geliştirme aşamasinda olup sizlerin geri bildirimleriyle en iyi duruma getirmeye çalışacağız.

App Information of Cevşen Duası

App Name Cevşen Duası
Package Name air.Cevsen
Version 1.0.1
Rating ( 21 )
Size 11.0 MB
Requirement Android 4.0+
Updated 2019-01-12
Installs 100+
Category Apps, Events
Developer

Tags: , , , ,